جزئیات خبر

گزارش تصویری از اجرای «ارکستر ملی مهر»

گزارش تصویری از اجرای «ارکستر ملی مهر»

نویسنده: SuperUser Account/شنبه, 26 تیر,1395/دسته ها: اخبار کنسرت ها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کنسرت «ارکستر ملی مهر» به رهبری «ناصر ایزدی» و خوانندگی «وحید تاج» با اجرای آثاری از «همایون خرّم» در تالار وحدت و با استقبال ویژه مخاطبین و هنرمندان به روی صحنه رفت.

این کنسرت با همکاری خانواده استاد همایون خرّم و حمایت مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش طی دو شب در تاریخهای 23 و 24 تیر ماه در تالار وحدت و با اجرای ده اثر از شاخص ترین و خاطره انگیزترین ساخته های استاد خرّم توسط ارکستر مهر با خوانندگی وحید تاج برگزار شد. همچنین یکی دیگر از قسمت های این کنسرت اجرای یکی از آثار این استاد برجسته با پیانوی بردیا صدرنوری و ویولن حامد ابراهیمی همراه با خوانندگی وحید تاج بود.

ناصر ایزدی در مورد فعالیت های آینده این ارکستر خاطرنشان کرد: «در آذر ماه نیز کنسرت دیگری برگزار خواهیم نمود که کلیه آهنگ های آن از ساخته های اینجانب می باشد و البته در مورد اجرای چند برنامه جدی دیگر نیز گفت وگوهایی صورت گرفته که پس از نهایی شدن نتیجه آن را برای آگاهی دوستداران موسیقی اعلام خواهیم نمود. »

شایان ذکر است که هنرمندانی چون لوریس چکناواریان، نادر گلچین، فضل ا.. توکل، احمد وثوق احمدی، دکتر محمد سریر، فریدون شهبازیان، میلاد کیایی، فاضل جمیشیدی، وارطان ساهاکیان، حمیدرضا نوربخش، پری ملکی، حوروش خلیلی، جواد بطحایی، صادق چراغی، مزدا انصاری، علی بدخشان، رضا شایسته، علی امیرقاسمی، مریم حیدرزاده، کوشا کرمی، هومن اتابکی، حمیدرضا عاطفی، امیر رفعتی، نگین سریر، مرضیه حیدری و خانواده همایون خرم به عنوان مهمان طی دو شب کنسرت ارکستر ملی مهر حضور داشتند.

در ادامه می توانید گزارش تصویری (عکاس: المیرا بابایی) از کنسرت ارکستر ملی مهر را مشاهده نمایید. 

Print

تعداد نمایش ها (1428)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x